Mikroişlemci Lab. Oluşturulan Gruplar

13:00-15:00 Arası Gruplar (I. Öğretim)

  A Grupları     B Grupları
A1(13-15)
(4 kişi)
Oğuz BÖYÜK
Osman ADANUR
Muhammed Murat AKBIYIK
Nur ALTUN
 B1(13-15)
(4 kişi)
Seçil Nur SUCU
Tolga İNCE
A2(13-15)
(4 kişi)
Kayhan KAYA
Ahmet Faruk YAVUZ
Adnan ERSARI
Satılmış TORAMAN
 B2(13-15)
(4 kişi)
Hüseyin SAĞDIÇ
Mert ÖZOĞUL
Ender KARAAĞAÇ
Esra Gizem ÖREK
A3(13-15)
(4 kişi)
Ali ERDOĞAN
 B3(13-15)
(4 kişi)
Vehbi Can BÖLÜKBAŞI
Tanju URALKAYA
Hasan Hüseyin SOLAK
A4(13-15)
(4 kişi)
Zeynep Elif EYİBİL
Rümeysa BAŞOĞLU
İsmail ÇAKIR
Mehmet SÜNBÜL
 B4(13-15)
(4 kişi)
Abdurrahman DEMİR
Mehtap BOZDAĞ
Gökay YILMAZ
Fatih ELMALI
A5(13-15)
(4 kişi)
Hamza DAK
Kemal PARLAYAN
Orhan SİVAZ
Ahmet Mesut KOÇARSLAN
 B5(13-15)
(4 kişi)
Nur KAYNAR
Ümit SERDAR
Lütfullah YALÇIN
Hasret COŞKUN
A6(13-15)
(4 kişi)
Ahmet AKDOĞAN
Hakan AYDIN
Ömer ALTINTAŞ
Muhammed Akif GÜLEN
 B6(13-15)
(3 kişi)
Fatma SARICAOĞLU
Melike YILMAZ
Ebru AKTAĞ
A7(13-15)
(3 kişi)
Haluk KESKİN
Mustafa BİRİNCİ
Zeynep ŞENER
 B7(13-15)
(3 kişi)
Elanur ÇIKMAN
Huriye ÇELİK
Ayşe Hümeyra AYDOĞAN
A8(13-15)
(3 kişi)
Esra SERT
Şükriye AKKAYA
Efsun KULAÇ
 B8(13-15)
(3 kişi)
Nuri AYGÜN
Meltem ŞEREMİT
İrfan ÇİNİ
A9(13-15)
(3 kişi)
Emre YALÇIN
Burak KARATAŞ
Orhan YILMAZ
 B9(13-15)
(3 kişi)
Nurşah DİNCER
Mehmet DURSUN
Melike OLGUN

15:00-17:00 Arası Gruplar (II. öğretim)

  A Grupları     B Grupları
A1(15-17)
(4 kişi)
Cihan KALENDER
Ozan Emrah YAKUPOĞLU
Kaan YILMAZ
Ersin Mert DEMİRCAN
 B1(15-17)
(4 kişi)
Furkan GÖKALP
Özgen ÖZDEN
Feyzullah YILDIZ
Onur ÖZTEKİN
A2(15-17)
(4 kişi)
Sefa BÖREKOĞLU
Gamze BARMAN
Ayşe Nur DURMUŞ
Dila Zeren YILMAZ
 B2(15-17)
(4 kişi)
Peker Mert ÖKSÜZ
Abdullah DAĞLI
Ayşegül ZAYİF
Birol AKGÜN
A3(15-17)
(4 kişi)
Övgü Tutku KOCAGİL
Mustafa AĞCA
Esra ATABEYLİ
Mert ÖZAKAN
 B3(15-17)
(4 kişi)
Kahraman DEMİRCİ
İlkay KARATEPE
Muhammed YILMAZ
Hüseyin AKMAN
A4(15-17)
(4 kişi)
Caner SAMUT
Muhammed Hakan ŞAHİN
Eda ŞAHİN
 B4(15-17)
(4 kişi)
Ulvi YAYLA
Çağrı TOPAL
İsa ADANUR
Mehmet Halit İNAN
A5(15-17)
(4 kişi)
Büşra KARABELA
Zeynep AKTAŞ
Hatice DİNLER
Miraç BEKTAŞ
 B5(15-17)
(4 kişi)
Enes BALIKCI
Esra AKBAY
Ayşe YEŞİL
Merve AKAY
A6(15-17)
(4 kişi)
Havva ÇAKIR
Büşranur KILIÇ
Eda MAMUR
Ümmü Habibe ÜNAL
 B6(15-17)
(4 kişi)
Umut GERGÜN
Hayati AKDAĞ
A7(15-17)
(4 kişi)
Barış ÇELİK
Mehmet GENÇ
Orhan ARSLAN
Ömer Safa UMAY
 B7(15-17)
(4 kişi)
Sefa AKŞİT
Can Burak AYGÜNEŞ
Anıl TOPTAŞ
Baver AKER
A8(15-17)
(4 kişi)
Ahmet Burak KAPLAN
Kağan KAPTAN
Fatih AVSAN
Burak KOYUN
 B8(15-17)
(4 kişi)
Deniz GÜRBÜZ
Mahmut ALEMDAR
Aylin ARSLAN
Yeter BAHADIR
A9(15-17)
(4 kişi)
Oğuzhan FARIZ
Metin TAPAN
Tayfun BEKAR
 B9(15-17)
(4 kişi)
Elif KORKMAZ
Ahsen Şüheda DEMİR
Kübra AKAYDİN
Cansu ÜLKER